Lifestyle

Moda damska bez tajemnic

Zwróć uwagę na panujące trendy i bądź modna w 2018 roku. Moda ulega nieustającym transformacjom, dlatego też dobrze jest wiedzieć co w najbliższych miesiącach będzie na czasie. Zobacz, w co dobrz jest się ubrać i o co rozbudować swoją kolekcję.

Mieszanka stylów

Nurty w modzie są nieobliczalne. Czasem powraca kierunek z poprzednich lat, a niekiedy pojawia się totalnie coś nowego. I to te nowinki umieją nieraz wpędzić nas w zaskoczenie. Zwróćmy uwagę, iż znowu populanością cieszą się ołówkowe spódnice. Długość w tym wypadku nie gra roli. Możemy włożyć albo długą, za kolano, jak też do połowy uda. Mimo swojego stylu retro, wyśmienicie wpasowuje się we współczesne stylizacje. Jeśli chodzi o styl dzienny, wraca znowu moda na szorty. Latem, zamiast krótkiej spódniczki, wybierz spodenki w którymkolwiek tonie. Odnośnie kolorystyki, w roku 2018 modne będą żywe odcienie. Dzięki nim na pewno wyróżnisz się w zwykłym tłumie. Trzeba także zwrócić uwagę, iż na popularności zyskują coraz bardziej przeźroczyste dzianiny. Potrafią one być przydatne podczas upałów. Naszą szafę także warto poszerzyć o stroje w prążki, lecz pionowe. Im nadruk obszerniejszy i bardziej wyrazisty, tym korzystniej. Może wybierzemy sukienkę do kostek, kombinezon lub garnitur? Wszystko zależy od tego, w czym świetnie się czujemy. Jeżeli jednak nie chcemy nadmiernie rzucać się w oczy, dalej w modzie pozostaje jasny róż. Planując uwydatnić swoją kobiecość, jak też nadać chwili nutę romantyzmu zdecyduj się na stylizację w tym kolorze. To oczywiście wyłącznie niewiele przykładów z nurtów, z jakimi możemy się spotkać w 2018 roku.

Stwórz swój image

Nasza garderoba nie zawsze jest w stanie nadążyć za zmieniającymi się propozycjami. Dlatego trzeba też, co pewien okres ją orzeźwić i zobaczyć co w danym sezonie jest godne uwagi. Trendy są przeróżne i na pewno każda z odnajdzie coś dla siebie. Wyszukaj styl, jaki bezbłędnie do Ciebie pasuje i zaskocz innych.