Lepsza jakość prania

Samsung jest jednym z najpotężniejszych wytwórców urządzeń AGD i RTV na rynku. Na każdym kroku możemy zetknąć się z ich sprzętem, który wyjątkowo często ułatwia nam zwykłe zajęcia. Tym razem Samsung postanowił pójść naprzeciw skletorykom. Dodał do swoich pralek funkcję Addwash, jaka dotąd nie była znana.

Nowa technologia prania

Pranie nie kojarzy się z najbardziej lubiną pracą. Wpierw powinno się dokonać selekcji ze względu na materiał, następnie kolor. Nieraz również segregujemy ubrania, na te które pierzemy w wyższej jak również niższej temperaturze. Wielokrotnie nie pamiętamy o wrzuceniu paru ciuchów będących w innym pokoju. Do tej pory nie mieliśmy możliwości, by wstrzymać pranie aby naprawić zrobiony błąd. Producent był świadomy tego rodzaju zdarzeń w związku z czym postanowił im sprostać. Innowacyjna funkcja – AddWash, nie tylko pozwala na dokładanie ciuchów w trakcie prania, lecz niesie ze sobą szereg modyfikacji. Producent w pralkach z powyższą funkcją, pozwala również na monitorowanie całego procesu poprzez telefonu. Nawet będąc poza domem, możemy sprawdzić na jakim etapie jest nasze pranie. Jednocześnie pralki z nową funkcją, mają też technologię, która polepsza jakość prania – EcoBuble. Wpływa ona też na nabór mocy podczas prania, stosownie go obniżając.

Czy inwestycja w Addwash się opłaca?

Jeśli będziesz chciał dołożyć dodatkowe ubrania do prania, będziesz miał sposobność to uczynić natychmiast. Pozwala to na zaoszczędzenie czasu a także kasy. Nigdy nie będziesz musiał niszczyć nerwów po puszczenia pralki, w sytuacji gdy odnajdziesz dodatkowe ciuchy. Obecnie wystarczy tylko je dołączyć do bębna pralki AddWash. Opinie na temat tego pokroju pralek są wyjątkowo dobre. Nowa funkcja pralek Samsung niezwykle optymalizuje przygotowywanie jak też wykonanie prania. Korzystnie jest skorzystać z tego rodzaju rozwiązania.