Uroda

Zabiegi kosmetyczne – czy się opłaca?

Nasza cera po ujemnych temperaturach wymaga odpowiedniej regeneracji. Można się o nią zatroszczyć wyłącznie w domu bądź też zdecydować się na profesjonalne zabiegi kosmetyczne. Co to jest, oraz co nam oferuje kosmetyka? Kraków to miejsce, w jakim znajdziemy mnóstwo salonów piękności z pokaźną listą zabiegów. Oto zarys kilku z nich!

Przekłuwanie uszu

Zabieg ten jest jednym z najprostszych zabiegów, na które się decydujemy. Współcześnie stosowane metody są bezpieczne a także niemal bezbolesne, wykonywane za pomocą specjalistycznego pistoletu. Istotona jest stosowna pielęgnacja po zabiegu. Kolczyki, które zostały nałożone w trakcie przekłuwania uszu powinno się nie zdejmować, aż do momentu całkowitego zabliźnienia. Istotne jest również uważanie, żeby niedawno przekłute uszy miały znikomy kontakt z bakteriami. Przekłucie uszu to koszt około kilkudziesięciu złotych.

Peelingi kosmetyczne

Peelingi to zabiegi, które mają na celu złuszczenie martwego naskórka. Salony urody dostarczają szeroki wybór tego rodzaju zabiegów. Pośród nich wypada wyróżnić peelingi mechaniczne, peelingi enzymatyczne i chemiczne, peelingi mieszane. Tego rodzaju peelingi powinniśmy, również podzielić uwzględniając wnikliwość działania. Wyróżniamy tutaj peelingi powierzchniowe, średnio głębokie a także głębokie. W celu wyboru stosownego peelingu trzeba skonsultować się z lekarzem specjalisą lub kosmetyczką, by doradzili zabieg dostosowany do stanu a także rodzaju cery. Istotne, by zabiegi wykonywane były przez specjalistów.

Exilis Elite

Jednym z bezoperacyjnych zabiegów regenerowania cery jest lifting przy użyciu aparatu Exilis Elite. Zabieg ten umożliwia zminiejszenie zmarszczek, ujędrnienie skóry, oraz redukcję nadmiaru tłuszczu na twarzy, oraz podbródku. Pierwsze rezultaty są widoczne już po jednym zabiegu. W zależności od kondycji skóry, powinno się przeprowadzić od trzech do sześciu zabiegów z użyciem tego urządzenia. Nim jednak zdecydujemy się na zabieg powinniśmy skonsultować się z lekarzem, jaki zbada, czy nie ma żadnych przeciwskazań.

Intraceuticals

Kuracja tlenowa dzięki, której Twoja twarz odzyska dawny blask. Głębokie nawilżenie to coś, czego wymaga Twoja twarz? Wybierz zabieg Intraceuticals. Dla osiągnięcia satysfakcjonującego wyniku polecamy wykupinie 5 zabiegów. Kluczowa jest także właściwa codzienna pielęgnacja skóry. Pierwsze rezultaty są zauważalne już po pierwszym zabiegu.