Lifestyle

Biały sufit to przeszłość!

Urządzanie domu może przysporzyć wielu kłopotów. Jednym z nich może być selekcja nadającego się sufitu. Mimo, że dla wielu osób wybór w tej kwestii zdaje się być skromny, mamy sporo możliwości. Coraz większą renomę zdobywają sufity napinane, jakie dają niemało sposobności aranżacyjnych. Tym razem pod lupę wzięliśmy sufity lustrzane, akustyczne oraz sufity niebo.

Sufity lustrzane

Sufity te perfekcyjnie sprawdzą się w każdym pokoju zarówno w domu, jak i barach oraz urzędach. Nadają pomieszczeniom nieprawdpopodobnej elegancji. Sufity lustrzane posiadamy możliwość zamówić w przeróżnych barwach – od białego po czarny. Charakteryzują się lekką strukturą, przez co są przystępne w montażu. Główną korzyścią lustrzanych sufitów jest wizualne powiększanie miejsc, w jakich zostały zastosowane.

Sufit akustyczny

Irytuje Cię duży hałas dochodzący z zewnątrz? Zastanów się nad zainstalowaniem sufitu akustycznego, który pozwoli wygłuszyć pomieszczenie. Ten typ sufitu daje możliwość, również wyzbyć się efektu echa, który często przeszkadza w pomieszczeniach o wielkim metrażu. Sufit ten może być też świetnym elementem dekoracyjnym.

Sufit niebo

Jednobarwny sufit nie ziszcza Twoich oczekiwań? Co powiesz na sufit niebo? Dzięki stosownej technologii pospolity szary sufit można zmienić w wyjątkową ozdobę wnętrza, która równolegle może spełniać funkcję źródła światła. Powłoka napinana, jaka przedstawia niebo może zostać komplementarnie rozświetlona taśmami LED. Sterowanie światłem przebiega bezprzewodowo, co jest znaczącym udogodnieniem. Opcja zmiany koloru oświetlenia ,jak też uregulowania jego intensywności sprawi, iż uzyskasz w pomieszczeniu niepowtarzalny klimat! Możesz również uzyskać efekt gwieździstego nieba dzięki nowoczesnym światłowodom. Sufit niebo będzie właściwy nie tylko do sypialni, ale jest również wspaniałym rozwiązaniem do pokoju młodzieżowego oraz restauracji.