Porady

Wyglądaj modnie w 2018 roku!

Uwielbiasz modę? Zapoznaj się z trendami, które zawładną rokiem 2018.

1. Brokatowa ekstrawagancja

Trudno ją sobie wyobrazić w mieście, ale na pewno zawładnie weselami a także salonami. Doskonale sprawdzi się w przypadku osób, jakie wielbią zwaracać na siebie atencję oraz chciałyby zachować niebanalny styl. Będziemy mogli zakupić całe brokatowe ciuchy – spódnice, żakiety jak również inne elementy garderoby perfekcyjne na imprezę, jak również dodatki, które można będzie nosić przy każdej okazji.

2. Pióra

Pióra to świeży trend w modzie, na który skuszą się Panie, jakiee nie boją się wyróżniać a także nie obawiają się eksperymentować.

3. Rękawy z lat 80

Stara moda lubi wracać. Tym razem powrócą do nas rękawy charakterystyczne dla stylu lat 80. Rękawy te odróżniają się nadmierną wielkością.

4. Sportowa elegancja

Odzież sportowa nie będzie się ograniczać wyłącznie do sportu. Na ulicach wpadniemy na mnóstwo kobiet w sportowych stylizacjach, które połączone będą wielokrotnie z eleganckimi dodatkami. Buty na obcasie do spodni dresowych? Tak, to też trend na nadchodzącą 2018! Dresy przestaną być normalnymi dresami, w których ćwiczymy albo siedzimy na kanapie.

5. Kierowca rajdowy

Moda będzie również wzorowana na kierowcach rajdowych i motocyklistach. Będzie to styl na pewno stonowany.

6. Czerwone szaleństwo

Odważne oraz lakierowane stroje w kolorze mocnej czerwieni staną się hitem na salonach.

7. Plastik

Ubrania plastikowe? Prześwitujące sukienki z plastiku, marynarki jak również inne części garderoby. Plastik nie będzie się kojarzyć z niską jakością, a zacznie z modą.

8. Motyw motyla

Najmodniejszym motywem sezonu będą wielobarwne motyle.

9. Trencz

Trencz nie wyjdzie z mody, ale będzie wyglądał odrobinę inaczej aniżeli do tej pory. Będzie wyglądał jak połącznie paru modeli nakryć.

10. Motywy jak też kolorystyka tropikalna

Intensywne egzotyczne odcienie zastąpią pastele, jakie królują od paru lat.

11. Kwiaty

Popularny wiosenny motyw mnostwa kobiet, czyli kwiaty w dalszym ciągu będzie na topie. Delikatne sukienki z motywem kwiatowym będą się cieszyły dużą popularnością.

12. Krata i jeszcze raz krata

Oprócz kwiatów dużą popularnością będzie się też cieszyła krata. Nie jedynie koszule, ale również spódnice oraz marynarki.