Porady

Płyta indukcyjna czy gazowa – którą wybrać?

Remont lokalu mieszkalnego to bardzo poważna odmiana. Dziś postanowiliśmy skoncentrować się na wyposażaniu kuchni. To w tym pomieszczeniu przygotowuje się obiady, je wspólne dania, piecze świąteczne ciasta. Zastanawiasz się, jak zaaranżować kuchnię, aby była funkcjonalna, a wydatek remontu nie był wielki? Poznaj nasze wskazówki!

Dopasowanie kuchni do potrzeb

Każda osoba, która uwielbia gotować marzy o prawidłowo zagospodarowanej kuchni. Poza funkcjonalnymi meblami kwestię ułatwiają także sprzęty AGD pod zabudowę. Myślimy również, że użytecznym wyjściem stała się płyta indukcyjna Samsung. Pamiętaj, by dostosować do niej właściwe garnki oraz patelnie. Dla wielbicieli klasycznych rozwiązań najlepszym rozwiązaniem okazują się płyty gazowe Samsung. Pozwolą one zatrzymać stylowy design kuchni i wykorzystać przestrzeń. Wiele z nas musi zaakceptować małą kuchnią. W tym wypadku rekomendujemy wykorzystać opcję ukrytego blatu lub szafek rogowych. Pozwoli nam to na zachowanie porządku oraz zagospodarowanie miejsca do organizowania przyborów lub artykułów spożywczych.

Zalety płyty indukcyjnej

Płyta indukcyjna Miele pozwoli na szybkie komponowanie obiadów. Ta forma pozwala również na oszczędność. Tak zwana indukcja pozwala na łatwe utrzymanie czystości i idealnie łączy się w nowoczesnych, a także standardowych wnętrzach. Jej kolor możemy dopasować do pozostałych elementów wyposażenia. Każde pole płyty może być sterowane niezależnie. To doskonałe rozwiązanie, które gwarantuje dodatkowe zabezpieczenie.

| Płyty indukcyjne TempControl Miele – dowiedz się o nich więcej!

Pamiętaj, że dobre wyposażenie kuchni pozwala na stworzenie wielu smacznych posiłków w szybki i wygodny sposób. Skup się na tym co przyjemne, organizując brud, a polepszając komfort przygotowań.