Uroda

Dowiedz się więcej o depilacji laserowej

Jednym z najpowszechniejszych zabiegów laseroterapii wciąż zostaje laserowe usuwanie owłosienia. Metoda ta powinna być przeprowadzana w terminie zimowo-jesiennym, dlatego aktualnie pragniemy ponowić ten temat ponownie. Dowiedz się więcej na temat tego zabiegu.

Obszar zabiegowy

Depilacja laserowa w Krakowie może być wykonana na wskazanej partii ciała. Z omawianych sposobów równie chętnie korzystają panie i mężczyźni. Wiek albo płeć nie mają tu znaczenia. Chętnie wybierany obszar to nogi, pachy, a także wąsik. Przebieg zabiegu jest uzależniony od wskazanego miejsca. Konkretne obszary ciała można rozdzielić na części. Czasami pacjenci wybierają tylko depilację łydek czy ud. Parametry dobierane przez lekarza są uzależnione od specyfiki skóry, a także owłosienia pacjenta. Wszystko dopasowane jest do indywidualnych potrzeb oraz wymagań. Metoda laserowa sprawdza się w przypadku wyjątkowo grubych, ciemnych włosów. Cienkie i jasne włosy również można poddać zabiegowi, wymagają one jednak większej uwagi.

Zabieg również dla panów

Jeden entuzjastycznie wybierany zabiegów przez mężczyzn to właśnie laserowe usuwanie owłosienia. Kraków to miasto, w którym znajduje się parę polecanych klinik medycyny estetycznej i laseroterapii, które charakteryzują się profesjonalizmem, posiadaniem nowoczesnego sprzętu i kompleksowym podejściem do klientów. Na depilację laserową zapisują się klienci uprawiający sport, ceniący sobie komfort oraz zwracający uwagę na swój wygląd.

Efektywna depilacja laserem w Krakowie jest możliwa z wykorzystaniem diodowego lasera PALOMAR VECTUS™. Posiada on certyfikat bezpieczeństwa oraz skuteczności respektowany na całym świecie.