Porady

Profesjonalne mycie okien

Czyszczenie szyb jak również innych szklanych powierzchni nie jest Twoim ulubiony elementem sprzątania? Dobrym rozwiązaniem dla Ciebie oraz Twojego lokum może być myjka do okien karcher. Dzięki temu nowatorskiemu urządzeniu czyszczenie może być o wiele krótsze i mniej niemiłe.
W domach handlowych dostępnych jest sporo modeli myjki od KARCHER w tym między innymi WV 1 Plus, WV 2, WV 5 Plus, WV Classic a także inne modele.

Myjka Karcher do okien. Opinie posiadaczy

W internecie można odnaleźć wiele opinni na temat myjek firmy KARCHER. Oto kilka przykładowych ocen użytkowników tego urządzenia:
– Sprzęt spełnia swoją podstawową funkcję, znakomicie ułatwia czyszczenie powierzchni lustrzanych w tym luster i glazury
– Dzięki tej myjce, czyszczenie okien zabiera mi dużo mniej czasu. Działa na zasadzie zbliżonej do odkurzacza.
– bardzo wysoka jakość mycia. Myjka nie zostawia żadnych niedoskonałości. Odkąd czyszczę okna myjką Karcher czynność ta o wiele się skróciła.
– Wyśmienite rozwiązanie dla osób mających ogrom szklanych powierzchni do szorowania jak również tych, które nie tolerują tej czynności.

Myjka KARCHER zalety:

– bez smug na powierzchniach ze szkła
– bez rozlanej wody i konieczności moczenia w niej rąk
– oszczędność czasu podczas sprzątania
– niewielkie koszty firmowego płynu do mycia szyb.

Po ile można kupić myjki do okien?

Cena myjki może się wydawać dosyć wysoka. Wynosi ona w zależności od modelu od około 200 zł do 300 zł.Myjka jest jednak warta swojej ceny.

Zapraszamy także do obejrzenia filmu Kärcher WV 50 Plus vindusvaskersett dostępnego pod adresem https://www.youtube.com/watch?v=IsDfKiCyP04