Uroda, Zdrowie

Czy dieta to jedyne rozwiązanie na zgubienie kilogramów?

Wiele kobiet nie jest dumnych ze swojego wyglądu fizycznego. Jedną spośród najczęściej wymienianych wad jest sylwetka. Poszukujesz sposobu na skuteczne odchudzanie w Krakowie? Zebraliśmy dla Ciebie kilka podpowiedzi.

Czy dieta to jedyne rozwiązanie?

Kiedy wspominamy o formowaniu sylwetki, wielokrotnie stawiamy na plan żywieniowy oraz treningi. Co zrobić w sytuacji jeśli nasza tkanka tłuszczowa nie zmniejsza się lub nie potrafimy wymodelować określonej części ciała? Postaw na skuteczne zabiegi medycyny estetycznej, mające na celu pobudzenie, likwidację tkanki tłuszczowej albo likwidowanie cellulitu.

Zabieg Exillis® Kraków

Exillis BTL to najlepsze wykorzystywane na rynku urządzenie, które umożliwia na wykorzystanie fal ultradźwiękowych i kontrolowanego ogrzewania tkanki. Dzięki temu cząsteczki są równomiernie pobudzane. Exillis w Krakowie pozwala na redukcję tkanki tłuszczowej, formowanie sylwetki, korektę napięcie skóry, a także redukcję pomarańczowej skórki. Warto wspomnieć, że Exillis to sposób bezinwazyjny i bezpieczny. Stanowi doskonałą wersję dla inwazyjnych procedur liposukcji i lipolizy. Redukcja tkanki tłuszczowej wspomniany sprzętem odbywa się w trzech krokach: rozpoznanie, izolacja, deaktywacja.

Na czym polega endermologia

zabieg endermologiiProblemem naszych pacjentek jest szczególnie sprężystość skóry. Z wiekiem traci ona własną sprężystość, a produkcja kolagenu jest zwolniona. Endermologia w Krakowie pozwala skutecznie redukować cellulit oraz ujędrniać niektóre partie ciała. Lipomassege® Endermologie™ opiera się na równoczesnym oddziaływaniu na tkankę łączną oraz podskórną. Endermologia w Krakowie dopomaga gubienie kilogramów, a ponadto powoduje na poprawę gęstości skóry, walkę z miejscową otyłością, zmniejszenie obwodu o kilkanaście centymetrów. Należałoby zaakcentować, że zabiegi odchudzające w klinice Vesuna są wyjątkowo komfortowe. Nie trwają więcej niż 40 minut. Zapewniają szybkie cieszenie się długotrwałymi rezultatami.