Porady

Sama radość z odkurzania mieszkania

Zachowanie porządku czasami sprawia problemy. Sprawa jest bardziej długotrwała, gdy posiadamy kota. Konfrontacja z sierścią jest szczególnie skomplikowana i uciążliwa. Czy mamy środek na pozbycie się sierści z wersalki, poduszek, podłogi? Oczywiście, że tak! Przedstawimy Wam niezawodne odkurzacze, które wesprą Ci w czyszczeniu.

Jaki odkurzacz wybrać?

odkurzanie dywanuWbrew pozorom wybór trafnego odkurzacza nie jest łatwym wyborem. Możemy wyróżnić kilka wariantów tego urządzenia. Podstawowy podział informuje o odkurzaczach podłogowych z workiem, bezworkowych, multifunkcyjnych i odkurzaczach posiadających filtr wodny. Najpopularniejsza jest pierwsza wymieniona alternatywa. Warto jednakże pamiętać, by w każdym przypadku kupić sprawdzony, niezawodny sprzęt. Przyjrzeliśmy się odkurzaczowi Samsung, który cechuje się mocnym silnikiem oraz szczoteczką o wysokiej mocy wciągania. Znakomicie radzi sobie z czyszczeniem zabrudzeń oraz dużych zabrudzeń na innych powierzchniach. Bezworkowe odkurzacze Miele rekomendujemy osobą skłonnym do alergii i uczuleń. Innym wyjściem w tym przypadku jest higieniczny worek na kurz wyposażony w systemem mikro oraz filtracji higienicznej. Worki do odkurzaczy Miele oraz Samsung zapewniają nam dobrą jakość. Są niezwodne, a dodatkowo nie tylko gromadzą zabrudzenia, a także pozwalają neutralizować zanieczyszczenia, alergeny oraz drobinki brudu.

Sprawdzone porady

Nie możesz się uporać z czyszczeniem mebli z sierści? Wybierz wymienne szczotki do odkurzacza. Pozwolą Ci one wyczyścić tapicerki z licznych uciążliwych zabrudzeń. Jeżeli chcesz dbać o stan swojej podłogi w każdym momencie zwróć uwagę na odkurzacze automatyczne. Czyszczą one powierzchnie zawsze kiedy tego wymagasz, a Ty możesz zająć się pozostałymi obowiązkami.