Uroda

Kłopot ze zniszczonymi włosami

Brzydkie włosy to Twój problem?

Regularne farbowanie, poranne suszenie a także upinanie włosów spowodowało, że zrobiły się cienkie jak również bez blasku? Poznaj trochę sposobów na to, jak sukcesywnie je naprawić. Dzięki radom przez nas umieszczonym Twoje włosy ponownie mogą być piękne a także błyszczące.

Konsultacja z lekarzem:

Pierwsza propozycja to wizyta u doktora, który powinien zlecić badania, aby skontrolować czy nie brakuje nam witamin a także minerałów, jakie odpowiadają za prawidłowy wzrost włosa a także jego prawidłową strukturę. Po przestudiowaniu wyników jak także przyjrzeniu się naszym włosom oraz skórze głowy doktor powinien przepisać stosowną według niego kurację. Zazwyczaj terapia składa się z suplementu diety i właściwych kosmetyków do pielęgnacji, czyli zwłaszcza szamponu nie posiadającego parabenów a także odżywki.

Regeneracja włosów na własną rękę:

Także w domu możesz na własną rękę spróbować zregenerować swoje włosy. W aptekach dostępnych jest mnóstwo suplementów, jakie mają ciekawy skład. Najchętniej kupowane są te, które zawierają dużą dawkę skrzypu i biotyny. Należy jednak pamiętać, że suplementy, które pomogły Twojej znajomej nie muszą pomóc Twoim włosom. Właściwa kuracja może się wiązać z przetestowaniem różnorodnych suplementów. Oprócz wewnętrznego odżywienia włosów warto o nie również zatroszczyć się od zewnątrz dzięki szamponom jak również odżywkom. Najlepiej się sprawdzą te kupione w aptece. Należy również rozważyć wcierki do włosów. Ogromną renomą cieszy się wcierak z kozieradki, która niestety nie ma przyjemnego zapachu, jednak może dać dobre wyniki.