Porady

Sprawdź zalety peelingu laserowego

Każda dbająca o siebie kobieta dobrze wie, jak duże znaczenie dla zdrowia i piękna mają peelingi. Znamy rozmaite sposoby ich wykonywania. Nowinką na rynku urodowym, jaka pozwala na osiągnięcie rewelacyjnych efektów, jest peeling laserowy. Jak działa i dlaczego warto go zastosować?

Dzięki użyciu profesjonalnego lasera, peeling wykonywany w ten sposób jest przede wszystkim ponadprzeciętnie dokładny oraz efektywny. Światło lasera, powodując małe uszkodzenia, pobudza skórę. W konsekwencji skóra szalenie prędko się regeneruje, a poza tym staje się zagęszczona i elastyczna, dzięki kolagenu i elastyny – których produkcja, za sprawą lasera, znacznie przyspiesza. Zabieg peelingu laserowego należy powtórzyć 2 lub więcej (najwyżej 5) razy. Wszystkie zabiegi wykonywane są z przerwami trwającymi od 2 do 8 tygodni (zależnie od wybranej mocy lasera).

Przewagą peelingu zrobionego za pomocą lasera jest nie tylko duża skuteczność zabiegu, ale również długotrwały efekt, dzięki któremu poczujesz się pięknie i pewnie.

Artykuł przygotowany przez: http://usuwanie-zmarszczek-peeling.pl/