Porady

W końcu ogoliłem plecy

Dziś nieco bardziej osobisty wpis, w którym podzielę się z Wami mym przeżyciem z ostatniego czasu, które wywołuje zarówno trochę adrenaliny jak i zawstydzenia. Po wielu miesiącach rozważań z mą połówką postanowiłem pojechać do kliniki medycyny estetycznej dla chłopaków, żeby ogolić me plecy.

Zapewne myślisz sobie, że prawdopodobnie walnąłem się w głowę. Prawda wygląda jednak tak, że zarost na mych plecach to coś strasznego. Dywan to niewystarczająco mocno zasygnalizowane, ja mówiąc wprost prezentowałem się jak orangutan. A że mej żonie było to nie w smak, to była w stanie namawiać mnie do ogolenia pleców w skrajnych przypadkach kilka razy w trakcie tygodnia. Po jakimś czasie musiałem się zdecydować i zacząć poszukiwania gabinetu, w jakim miałbym możliwość zamówić tego typu depilację.

Od początku zdawałem sobie sprawę jak ciężko wyszukać będzie usługodawczynię świadczącą zabiegi medycyny estetycznej dla mężczyzn. Ofert niby jest wiele, ale rzeczywistość jest taka, że znaczna partia z nich nie generuje ufności. Po pierwsze dlatego, że analizując stronki www tego typu klinik ciężko trafić w ich treści na opinie wystawiane im przez mężczyzn, a nie kobiety. A kumasz, co jak co, ale facet od panienki się zdecydowanie różni i w inny sposób odczuwać może na tego typu zabiegi. Po wielu przebojach dałem radę trafić jednakże gabinet Vesuna, jaka to proponuje różnego rodzaju zabiegi medycyny estetycznej dla mężczyzn i z tego co przedstawiają opinie opisywane przez innych mężczyzn robi to wspaniale. Musiałem to przeżyć na własnym ciele.

Przedzwoniłem do nich z planem umówienia się na zabieg. Połączenie przyjęła miła Pani i zaproponowała mi natychmiast dobry dla mnie dzień zabiegu. Poinformowała mnie o wszelakich kwestiach związanych z tego rodzaju depilacją laserem, wytłumaczyła w jaki sposób się do tego przygotować i mówiła także o tym jakich rzeczy mogę wypatrywać po pierwszej wizycie.

Wówczas gdy trafiłem na owe spotkanie, to odczuwałem całkiem duży stres. W ostateczności sądziłem, że takiego rodzaju rzeczy są dla kobiet, a nie dla mężczyzn. Mój stres natychmiast jednak wyparował, ponieważ w klinice nie licząc mnie było trzech mężczyzn. Czyli jednak nie ma się czego przejmować, mężczyźni także rozpoczęli dbać o siebie oraz także urządzają sobie wizyty do gabinetów medycyny estetycznej dla facetów.

Powinno się zwrócić uwagę, że pacjenci spotykają się tam z kosmetolożkami i lekarzami dermatologii, w efekcie czego odczuwają gwarancję, że przy żadnym z zabiegów nie uczynią sobie szkody.

Sam zabieg depilacji laserowej przebiegł niezmiernie szybko oraz bezboleśnie. W sumie po jednym razie efekt był zadowalający. Marzę jednak o tym, żeby włoski na 100% nie wróciły, przez co prawdopodobnie zarejestruję się na ponowną sesję.

Na zakończenie chciałem jeszcze wspomnieć o tym, jak na moją depilację pleców zaripostowała moja żona. Ani razu nie opowiadałem jej na temat tego, że pójdę na depilację, przez co była potężnie zdziwiona. I mam potrzebę powiedzieć, że po raz pierwszy od dłuższego czasu tak szybko pragnęła wziąć mnie w objęcia. Przeto mówię, męska depilacja w całości spełniła swoją powinność.

Jeżeli boicie się wspomnianego typu zabiegów, to poczytajcie sobie dodatkowo o depilacji laserowej na wikipedii https://pl.wikipedia.org/wiki/Depilacja_laserowa, mówię prawdę nie ma się czego bać.